" Het lopen gaat me de laatste tijd slecht af.nee, niet mijn benen hoor, maar mijn evenwicht. Met Liz gaat gaat het goed, maar "los" niet. Het gaat daarbij vooral om de wat langere stukken. Mijn gehoor orgaan links is uitgevallen (19 jaar geleden) en dus ook het bijbehorende evenwichtsorgaan! Ik heb er nu dus maar 1 !
"
Gebruik je een wandelstok Martin?
Toen Tjaard zo onzeker was over zijn lichaam en steeds been uitval had (dan krijg je evenwicht ook een zwieper) Heeft ie even een tijdje een rollator gebruikt.
Toen zijn vertrouwen wat herstelde en de onverklaarbare beenuitval weg bleef (sinds het krijgen van oxazepam/ zat aan de verkeerde kant niks met restverschijnselen te maken) en hij op een gegeven moment met de rollator liep buiten, met 1 hand rustig achter zijn oor krabde en met 1 hand de rollator, royaal zeg maar, heb ik gezegd van Tjaard dit ziet er niet uit, en volgens mij heb je m ook niet meer nodig.
Overstap naar geen ondersteuning was wat veel dus voor 12 nog wat een inklapbare wandelstok aangeschaft. Die heeft ie nog even tijd gebruikt en nu niet meer nodig. Ik weet niet of zoiets als ondersteuning in jou geval ook baat zou hebben Bedoel kan helpen in evenwicht te blijven. Dat speelde bij Tjaard ook mee. Bij hem is vroeger evenwichtsorgaan beschadiging geconstateerd. En dat gebied had door de cva ook een tikje gehad.